Gabinety Pełne Wsparcia

mgr Dominika Cynar

Jestem psychologiem, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie szkolenia.

Wykształcenie zdobyłam podczas jednolitych studiów magisterskich na kierunku psychologia, za specjalnością kliniczną i osobowości na Wydziale Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, studiów podyplomowych z przygotowania pedagogicznego na Wyższej Szkole Pedagogicznej im. Janusza Korczaka w Warszawie, szkoleniu z terapii poznawczo-behawioralnej dla dzieci i młodzieży w Szkole Psychoterapii Centrum CBT EDU w Warszawie oraz licznych szkoleniach.
Aktualnie swoja wiedzę uzupełniam w trakcie czteroletniego całościowego kursu psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczej i Schematu Interego rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej i Behawioralnej, należącej do European Association for Behavioural and Cognitive Therapies.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w Poradni Zdrowia Psychicznego dla dorosłych, poradni psychologicznej dla dzieci i młodzieży, gabinecie psychologicznym w Terpa-Gabinety i Ośrodek, Centrum Logopedyczno-Terapeutycznym oraz szkołach i przedszkolu.

Pracę z drugim człowiekiem: nastolatkiem, dzieckiem, rodzicem, dorosłym traktuję jako moją pasję, misję i wielki przywilej.

Skontaktuj się z nami
LUB

skorzystaj z formularza na stronie