Gabinety Pełne Wsparcia

mgr Paulina Bujek

Jestem psychologiem, psychoterapeutą poznawczo-behawioralnym w trakcie szkolenia, trenerem TUS oraz praktykiem metody Kids’Skills.

Ukończyłam jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia, o specjalności kliniczna i osobowości na Wydziale Nauk Społecznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego, studia podyplomowe z przygotowania pedagogicznego na Wyższej Szkole Nauk Społecznych w Lublinie, studium pierwszego stopnia Terapii i podejścia Skoncentrowanego na Rozwiązaniach w ośrodku terapeutyczno-szkoleniowym Integri TSR akredytowanego przez Polskie Stowarzyszenie Terapeutów Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (PSTTSR). Regularnie biorę udział w kursach i szkoleniach, ukończyłam m.in. szkolenie Kids’Skill – metoda „Dam radę” i „Jestem z Ciebie dumny” oraz dwustopniowe szkolenie dla trenerów TUS.

Obecnie jestem w trakcie czteroletniego szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty poznawczo-behawioralnego w Centrum Terapii Poznawczej i Schematu Interego rekomendowanym przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczo-Behawioralnej, należącej do European Association for Behavioural and Cognitive Therapies.
 
Swoją pracę poddaję regularnej indywidualnej oraz grupowej superwizji.

 

Skontaktuj się z nami
LUB

skorzystaj z formularza na stronie